| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Doel | PP winkeltas |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Huishoudelijke producten |
| Gebruik | Andere Huishoudenproducten |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Grootte | Grote ((> 50 cm), op vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grootte | Grote ((> 50 cm), op vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Graan |
| Afdichting en handvat | Grijpdoek |
| Materiaal | Pp, pp |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| logo | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
| Gebruik | bevordering |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Gebruik | Het winkelen |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht van de lading | 20 KGS |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
|---|---|
| grootte | Kleine |
| Diensten | OEM-producten |
| Kleur | CMYK |
| Gewicht van de lading | 20 KGS |