| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Naam van het product | Pp-Zak |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Industrieel gebruik | Boodschap |
|---|---|
| Afdichting en handvat | Grijpdoek |
| Materiaal | gelamineerd materiaal |
| Kenmerken | Recyclebaar |
| Aanpassing | Accepteer |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
|---|---|
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Doel | PP winkeltas |
| Proefproef | 7 dagen |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Gepersonaliseerd logo | beschikbaar |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Doel | PP winkeltas |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Kleur | rood |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| grootte | Klanteneisen |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
|---|---|
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Doel | PP winkeltas |
| Gepersonaliseerd logo | Beschikbaar |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| Doel | PP winkeltas |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Proefproef | 7 dagen |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Materiaal | niet-geweven |
|---|---|
| Stijl | Gepersonaliseerde ritszak |
| Grootte | Klein (2030cm) |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Gebruik | Promotie, winkelen, cadeautje, verpakking, boodschappen |
| Tipe patroon | gestreepte |
|---|---|
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
| Materiaal | geweven |
| Stijl | Pp-Zak |
| Naam van het product | Pp-Zak |