| grootte | Kleine |
|---|---|
| Gebruik | Het winkelen |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Betaling | TT |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| grootte | Klanteneisen |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Printinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Tipe patroon | Cartoon |
|---|---|
| Grootte | Grote ((> 50 cm) |
| Materiaal | geweven |
| Stijl | Folding |
| gerecyclede zak | Tote bag |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Tipe patroon | Brief |
|---|---|
| Grootte | Klein (2030cm) |
| Materiaal | niet-geweven |
| Stijl | Behandeld |
| Niet Geweven het winkelen zak | Promotie |
| Tipe patroon | Dierlijke Drukken |
|---|---|
| Grootte | Middel (3050cm) |
| Materiaal | PP |
| Stijl | Behandeld |
| PP winkeltas | Promotie |
| Tipe patroon | Cartoon |
|---|---|
| Grootte | Kleine ((20-30cm), klantenvragen |
| Materiaal | geweven |
| Stijl | pp geweven zak |
| Naam van het product | PP-Woven Winkeltas |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30563 |
| Functie | Bescherming van het milieu |