| Industrieel gebruik | Boodschap |
|---|---|
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grootte | Grote ((> 50 cm), op vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Naam van het product | PP-Woven Winkeltas |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Gepersonaliseerd logo | Beschikbaar |
|---|---|
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Kleur | CMYK |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Proefproef | 7 dagen |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Proefproef | 7 dagen |
| Kleur | CMYK |
| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Doel | PP winkeltas |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Gepersonaliseerd logo | Beschikbaar |
| Proefproef | 7 dagen |
| Customized Logo | Available |
|---|---|
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Purpose | PP Shopping Bag |
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |