| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
|---|---|
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | CMYK- of PANTON -kleur |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Afdrukken | Aanpasbaar |
| Hendeltype | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Gebruik | Het winkelen |
| Betaling | TT |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Kleur | CMYK |
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Jawel. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Vervoervermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| GSM | 100--180 Gsm |
|---|---|
| Handle Type | Top Handle |
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Strap Type | Adjustable |
| Sealing | Sewing |
| Sample | FREE |
|---|---|
| Durability | High |
| Factory History | 20 Years |
| Weight Capacity | Up To 20kg |
| Handle Type | Pp Webbing Woven Handles |
| Style | Casual |
|---|---|
| Port | Ningbo Or Shanghai |
| GSM | 100--180 Gsm |
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Sealing | Sewing |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur | Geassorteerde kleuren |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | gerecycleerd plastiek |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Logo | Accept Customized Logo |
|---|---|
| Packing | 200pcs Or 250pcs/Carton Or Customized |
| Sealing | Sewing |
| Waterproof | Yes |
| Strap Type | Adjustable |
| Closure Type | Zipper, Button |
|---|---|
| Handle Type | Pp Webbing |
| Printing | Gravure Printing |
| Usage | Shopping, Promotion, Or Gift |
| Design Offer | Available |