| Gewichtscapaciteit | Tot 20 kg |
|---|---|
| Sleutelwoord | pp geweven zak |
| Proefproef | Vrij |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Haven | Shanghai of Ningbo |
|---|---|
| Type handvat | Pp Webbing Geweven Handgrepen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Winkelen, kruidenierswinkel, strand, enz. |
| Tipe sluiting | Zipper of knop |
| Grootte | Gemiddeld |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Laminatie | Glanzend/mat |
| Materiaal | Laminated Woven |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Aanpassing | Accepteer. |
|---|---|
| Drukwerk | Flexografie of gravure |
| Duurzaamheid | Herbruikbaar en duurzaam |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Waterdicht | - Nee. |
| Tipe sluiting | rits |
| Grootte | Kleine/Middeleeuwse/Grote/XXL |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Capaciteit | 20 kg |
|---|---|
| Vervaardiging | - Ja, dat klopt. |
| Type handvat | Dubbel. |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| opvouwbaar | - Ja, dat klopt. |
| Capacity | 20kg |
|---|---|
| Waterproof | No |
| Washable | Yes |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Type handvat | Dubbel. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Capaciteit | 20 kg |
| Materiaal | PP |
| Material | PP |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Closure Type | Zipper |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Eco-Friendly | Yes |
| Customization | Available |
|---|---|
| Printing | Customizable |
| Waterproof | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Reusable | Yes |