| Custom Order | Accept |
|---|---|
| Surface Handling | Gravure Printing |
| Keyword | PP WOVEN BAG |
| Closure Type | Zipper Or Button |
| Sample | FREE |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Proefproef | 7 dagen |
| Kleur | CMYK |
| Vorm | Op maat |
|---|---|
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Verzegeling | Naaiwerk |
| grootte | Op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| opvouwbaar | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |
| Kleur | Cmyk of Panton kleur |
| Stijl | Handgemaakte toet |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
|---|---|
| Gewichtscapaciteit | Tot 20 kg |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Proef | vrij |
| Grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
|---|---|
| Tipe sluiting | Ritssluiting, Knoop |
| Handvat | Dubbel Handvat |
| Kleur | Cmyk of Panton kleur |
| Materiaal | PP |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
| Materiaal | PP |
| Type zak | Tote bag |
|---|---|
| Duurzaamheid | Sterk |
| Grootte | Gemiddeld |
| Afsluiting | Vergrendeling van de rem |
| Materiaal | Laminated Woven |
| Customization | Available |
|---|---|
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Handle Type | Body Material /nylon Handle |
| Printing | Customizable |
| Reusable | Yes |
| Aanpassing | Accepteer. |
|---|---|
| Drukwerk | Flexografie of gravure |
| Duurzaamheid | Herbruikbaar en duurzaam |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |