| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Verzegeling | Naaien |
| Betaling | TT |
| Capaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Drukinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Betaling | TT |
| Oppervlakte | Glanz |
| Afdrukzijde | Op maat |
| Grootte | Gemiddeld |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Type zak | Tote bag |
| aangepast ontwerp | Beschikbaar |
| Laminatie | Glanzend/Mat |
| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Proefproef | 7 dagen |
| grootte | Op maat |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Printinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Vorm | Op maat |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Type handvat | Versterkte Handvatten |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo of ontwerp |
| Grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| opvouwbaar | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | sterk |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| payment | Tt |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Printing Side | Customized |
| Sealing | Sewing |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
|---|---|
| Inkt afdrukken | Milieuvriendelijke inkt |
| Afdichting | Naaien |
| Monstertijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Maat | Aangepast |
| Type riem | Verstelbaar |
|---|---|
| GSM | 100 tot 180 Gsm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Stijl | Casual |
| Proeftijd | 5 dagen |