| Type handvat | Lijnhandvat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Toepassing | Ideaal voor thuis, kantoor en reizen |
|---|---|
| Gebruik | opslag en organisatie |
| Kenmerken | Duurzaam, herbruikbaar, vochtbestendig |
| Materiaal | PP |
| Verzegeling | Beveiligde afdichting van de inhoud |
| Tipe patroon | gestreepte |
|---|---|
| Grootte | Middel (3050cm) |
| Materiaal | geweven |
| Stijl | Behandeld |
| woven winkeltas | Promotie |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Proefproef | 7 dagen |
| Kleur | CMYK |
| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Doel | PP winkeltas |
| Kleur | CMYK |
|---|---|
| Gepersonaliseerd logo | Beschikbaar |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Proefproef | 7 dagen |
| Gepersonaliseerd logo | beschikbaar |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Doel | PP winkeltas |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Customized Logo | Available |
| color | CMYK |
| Feather | Folding Handle |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
|---|---|
| Proefproef | 7 dagen |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Grondstoffen | PP |