| Het door buizen leiden | 2 cm |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Jawel. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Vervoervermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Handle Type | Body Material /nylon Handle |
|---|---|
| Reusable | Yes |
| Closure Type | Zipper |
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Waterproof | Yes |
| Size | Customizable |
|---|---|
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Waterproof | Yes |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Oppervlakte | Glanz |
| Verzegeling | Naaien |
| Betaling | TT |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Drukinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Verzegeling | Naaien |
| pp geweven zak | Promotie |
|---|---|
| duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Haven | Shanghai of Ningbo |
| Gebruik | Winkelen, kruidenierswinkel, strand, enz. |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg |
| Verzegeling | Naaien |
| Afdrukzijde | Op maat |
| Vorm | Op maat |
| Bag Type | Tote Bag |
|---|---|
| Size | Customized |
| Surface Handling | Gravure Printing |
| Printing | Flexographic Or Gravure |
| Reusable | Yes |