| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Gewicht van de lading | 20 KGS |
| Gebruik | Het winkelen |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| grootte | Kleine |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
| Betaling | TT |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Afdichting en handvat | Grijpdoek |
| Aanpassing | Accepteer |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Winkelwagen |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Gemiddeld |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Landbouw |
| Gebruik | Fruit, Groenten |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Materiaal | pp, pp-Materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Huishouden |
| Gebruik | Pakket |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Gebruik | Het winkelen |
| Betaling | TT |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Kleur | CMYK |