| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Gewicht van de lading | 20 KGS |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Type handvat | Lijnhandvat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | Aanpasbaar |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
|---|---|
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Kleur | Cmyk of Panton kleur |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Tipe sluiting | rits |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Printing | Customizable |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Materiaal | PP |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
|---|---|
| Load Capacity | 20 --50 Kg |
| Closure Type | Zipper |
| Reusable | Yes |
| Eco-Friendly | Yes |