| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Betaling | TT |
| Afdrukzijde | Op maat |
| Vorm | Op maat |
| Verzegeling | Naaiwerk |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Kenmerken | Recyclebaar |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Bedrijven en winkels, kruidenierswaren |
| Gebruik | Bevordering, Supermarkt, Kruidenierswinkel |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Printinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Kleur | CMYK- of PANTON -kleur |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Afdrukken | Aanpasbaar |
| Hendeltype | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| grootte | Op maat |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Printinkt | Milieuvriendelijke Inkt |
| Vorm | Op maat |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Verzegeling | Naaiwerk |
| Betaling | TT |
| Oppervlakte | Glanz |
| Kleur | Cmyk of Panton kleur |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Type handvat | Dubbel. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Capaciteit | 20 kg |
| Materiaal | PP |
| Material | PP |
|---|---|
| Durability | 10 Kg Or More |
| Factory History | 20 Years |
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |