| color | CMYK |
|---|---|
| Function | Storage, Promotion,shopping |
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Durable | Yes |
|---|---|
| Feature | Disposable|biodegradable |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| color | CMYK |
| Weight Of Woven | 100g---180g |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Kleur | rood |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| grootte | Klanteneisen |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Tipe patroon | Dierlijke Drukken |
|---|---|
| Grootte | Grote ((> 50 cm) |
| Materiaal | geweven |
| Stijl | Pp-Zak |
| Grootte | Groot |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kenmerken | Wegwerpbare of biologisch afbreekbare |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Grondstoffen | PP |
| Proefproef | 7 dagen |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Kleur | Rood |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grootte | Klanteneisen |
| Verzegeling | Naaiwerk |
|---|---|
| Afdrukzijde | aangepast |
| Materiaal | PP |
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Oppervlakte | Glanz |
| payment | Tt |
|---|---|
| Surface | Smooth |
| Usage | Shopping, Packaging, Promotion, Etc. |
| Printing Side | Customized |
| Sealing | Sewing |