| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Productietijd | 25 dagen |
| Gebruik | Winkelen, promotie of cadeautje |
| Handvat | Dubbel Handvat |
| Type handvat | Pp-Singelband |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
|---|---|
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Tipe patroon | gestreepte |
|---|---|
| Grootte | Middel (3050cm), Aangepaste Grootte |
| Materiaal | PP |
| Stijl | Behandeld |
| Niet Geweven het winkelen zak | Milieuvriendelijk |
| Grootte | Grote ((> 50 cm), op vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Proefproef | 7 dagen |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Doel | PP winkeltas |
| Purpose | PP Shopping Bag |
|---|---|
| Sample | 7 Days |
| Item | Non Woven Reusable Grocery Shopping Bag |
| Packing | Carton Box/pp Package |
| Durable | Yes |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |