| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Gebruik | Het winkelen |
| Betaling | TT |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Kleur | CMYK |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
|---|---|
| Proefproef | 7 dagen |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Grondstoffen | PP |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
|---|---|
| Grootte | Gemiddeld |
| Duurzaamheid | Sterk |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Afsluiting | Vergrendeling van de rem |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Materiaal | PP |
| Afdrukzijde | aangepast |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Gebruik | Groenten |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Materiaal | pp, gelaagd materiaal |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Aanpassing | Accepteer. |