| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Stijl | Handgemaakte toet |
| Waterdicht | - Nee. |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Bedrijf & Winkelen |
| Gebruik | Promotie, supermarkt, supermarkt, tentoonstelling |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Tipe patroon | gestreepte |
|---|---|
| Grootte | Middel (3050cm), Aangepaste Grootte |
| Materiaal | PP |
| Stijl | Behandeld |
| Niet Geweven het winkelen zak | Milieuvriendelijk |
| Printing | Customized Logo |
|---|---|
| Material | Laminated Woven |
| Durability | Strong |
| Waterproof | Yes |
| Eco-Friendly | Yes |
| aangepast ontwerp | Beschikbaar |
|---|---|
| Laminatie | Glanzend/Mat |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | aangepast |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Materiaal | PP |
| Afdrukzijde | aangepast |
| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Size | Medium |
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Material | Laminated Woven |
| Color | Customized |
| Gebruik | Winkelwagen |
|---|---|
| Type zak | Tote bag |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Laminated Woven |