| Materiaal | PP |
|---|---|
| Stijl | Handgemaakte toet |
| Type handvat | Dubbel. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Tipe sluiting | rits |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| opvouwbaar | - Ja, dat klopt. |
| Stijl | Handgemaakte toet |
| Waterdicht | - Nee. |
| Style | HANDLED Tote |
|---|---|
| Closure Type | Zipper |
| Washable | Yes |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Capacity | 20kg |
| Type handvat | Pp Webbing Geweven Handgrepen |
|---|---|
| pp geweven zak | Promotie |
| Gewichtscapaciteit | Tot 20 kg |
| Sleutelwoord | pp geweven zak |
| Ontwerp | Aanpasbaar |
| pp geweven zak | Promotie |
|---|---|
| duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Haven | Shanghai of Ningbo |
| Gebruik | Winkelen, kruidenierswinkel, strand, enz. |
| Material | Laminated Woven |
|---|---|
| Usage | Shopping Bag |
| Durability | Strong |
| Waterproof | Yes |
| Size | Medium |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Tipe sluiting | rits |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Op maat gemaakt ontwerp | Beschikbaar |
|---|---|
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Kleur | Op maat |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Gemiddeld |
| Surface Handling | Gravure Printing |
|---|---|
| Keyword | PP WOVEN BAG |
| Factory History | 20 Years |
| Usage | Shopping, Grocery, Beach, Etc. |
| Design | Customizable |
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |