| Sealing | Sewing |
|---|---|
| payment | Tt |
| Printing Side | Customized |
| Durability | 10 Kg Or More |
| Material | PP |
| Eco-Friendly | Yes |
|---|---|
| Waterproof | Yes |
| Closure | Zipper Closure |
| Customized Design | Available |
| Lamination | Glossy/Matt |
| Type handvat | Lijnhandvat |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Capacity | 20kg |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
|---|---|
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
|---|---|
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Afsluiting | Vergrendeling van de rem |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Laminated Woven |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Tipe sluiting | rits |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | rits |
| Doel | PP winkeltas |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Proefproef | 7 dagen |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |