| Capaciteit | 20 kg |
|---|---|
| Vervaardiging | - Ja, dat klopt. |
| Type handvat | Dubbel. |
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| opvouwbaar | - Ja, dat klopt. |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
|---|---|
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Proefproef | 7 dagen |
| Kleur | CMYK |
| Type handvat | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Jawel. |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Vervoervermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Kleur | CMYK- of PANTON -kleur |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Afdrukken | Aanpasbaar |
| Hendeltype | Karosseriemateriaal / nylonhandvat |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
| Grondstoffen | pp |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Doel | PP winkeltas |
| Gordel | Regelbare schouderriem |
|---|---|
| Verpakking | PVC |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Kenmerken | Lichtgewicht, Duurzaam |
| Type handvat | Dubbel. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Capaciteit | 20 kg |
| Materiaal | PP |
| Durability | Reusable And Long-lasting |
|---|---|
| Customization | Size, Color, Printing, And Logo |
| Bag Type | Tote Bag |
| Feature | Recyclable |
| Handle | Woven Handle/nylon |
| Hendel | Geweven handvat/nylon |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Tastype | Tote bag |
| Herbruikbaar | Ja |
| Aangepaste bestelling | accepteren |