| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| laadvermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | rits |
| Reusable | Yes |
|---|---|
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping, Grocery, Promotional |
| Material | Woven Polypropylene |
| Printing | Customizable |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Geweven polypropyleen |
| aangepast ontwerp | Beschikbaar |
|---|---|
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Type zak | Tote bag |
| Handle | Woven Handle/nylon |
|---|---|
| Size | Medium |
| Eco-Friendly | Yes |
| Usage | Shopping Bag |
| Lamination | Glossy/Matt |
| Gepersonaliseerd logo | Beschikbaar |
|---|---|
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Proefproef | 7 dagen |
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Gebruik | Winkelen, boodschappen doen, promotie doen |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Vervoervermogen | 20 tot en met 50 kg |
| Tipe sluiting | Gelasserafdruk |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Winkelwagen |
|---|---|
| Afsluiting | Vergrendeling van de rem |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Laminatie | Glanzend/Mat |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
|---|---|
| Gebruik | Reizen, dagelijks gebruik |
| Kenmerken | Lichtgewicht, Duurzaam |
| Naam van het product | PP-controlesak |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |