| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Bedrijf & Winkelen |
| Gebruik | Boodschap |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Material | PP |
|---|---|
| Shape | Customized |
| Surface | Smooth |
| Sample Time | 7 Days For Samples Making |
| Factory History | 20 Years |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen voor het maken van monsters |
| Grootte | aangepast |
| Vorm | aangepast |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | niet-geweven |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Materiaal | Pp, pp |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| logo | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
| Gebruik | bevordering |
| Doel | PP winkeltas |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Proefproef | 7 dagen |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
|---|---|
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
| Doel | PP winkeltas |
| Proefproef | 7 dagen |
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Ontwerpaanbieding | Beschikbaar |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| Gebruik | Winkelen, promotie of cadeautje |
| Materiaaltype | PP-geweven met laminaat |
| Type handvat | PP-banden |
| Naam van het product | PP-controlesak |
|---|---|
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Verpakking | PVC |
| Gebruik | Reizen, dagelijks gebruik |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Grootte | Gemiddeld |
|---|---|
| Type zak | Tote bag |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |