| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Kleur | rood |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| grootte | Klanteneisen |
| Materiaal | Pp, pp |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| logo | Aanvaard gepersonaliseerde logo-drukken |
| Gebruik | bevordering |
| Industrieel gebruik | Boodschap |
|---|---|
| Afdichting en handvat | Grijpdoek |
| Materiaal | gelamineerd materiaal |
| Kenmerken | Recyclebaar |
| Aanpassing | Accepteer |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | bevordering |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| grootte | Klanteneisen |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
|---|---|
| Grondstoffen | PP |
| Doel | PP winkeltas |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Kenmerken | Wegwerpbare of biologisch afbreekbare |
| Tipe patroon | gestreepte |
|---|---|
| Grootte | Middel (3050cm), Aangepaste Grootte |
| Materiaal | PP |
| Stijl | Behandeld |
| Niet Geweven het winkelen zak | Milieuvriendelijk |
| Materiaal | pp geweven zak |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Kenmerken | Barrière |
| Aanpassing | Accepteer. |
| Kleur | Op maat |
| Grootte | Gemiddeld ((30-50 cm), naar vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Model | xy-30003 |
| Functie | Bescherming van het milieu |
| Grootte | Grote ((> 50 cm), op vraag van de klant |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Gebruik | Winkelwagen |
| Kleur | Rood |
| Model | xy-30003 |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Gebruik | Groenten |
| Afdichting en handvat | Gelassende top |