| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Gebruik | Het winkelen |
| Betaling | TT |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Kleur | CMYK |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| grootte | Kleine |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
| Betaling | TT |
| Het door buizen leiden | 2 cm |
|---|---|
| Kleur | CMYK |
| Proeftijd | 7 dagen |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Toepasselijk geslacht | Neutraal / Man en vrouw |
|---|---|
| Proeftijd | 7 dagen |
| GSM | 130 g/l tot 190 g/l |
| Gewicht van de lading | 20 KGS |
| Gebruik | Het winkelen |
| Gebruik | Winkelen, verpakken, promoten, enz. |
|---|---|
| Vorm | Op maat |
| Duurzaamheid | 10 kg of meer |
| Fabrieksgeschiedenis | 20 jaar |
| Materiaal | PP |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg |
| Verzegeling | Naaien |
| Afdrukzijde | Op maat |
| Vorm | Op maat |
| aangepast ontwerp | Beschikbaar |
|---|---|
| Laminatie | Glanzend/Mat |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Drukwerk | Gepersonaliseerd logo |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Industrial Use | Shopping |
|---|---|
| Feature | Recyclable |
| Color | Customized |
| Bag Type | Tote Bag |
| Weight Capacity | Customized |
| Aanpassing | Accepteer. |
|---|---|
| Drukwerk | Flexografie of gravure |
| Duurzaamheid | Herbruikbaar en duurzaam |
| Industrieel gebruik | Het winkelen |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
| Proeftijd | 7 dagen |
|---|---|
| Productietijd | 25 dagen |
| Gebruik | Winkelen, promotie of cadeautje |
| Handvat | Dubbel Handvat |
| Type handvat | Pp-Singelband |