| Gebruik | Winkelwagen |
|---|---|
| Afsluiting | Vergrendeling van de rem |
| Handvat | Geweven handvat/nylon |
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Laminatie | Glanzend/Mat |
| Artikel 1 | Niet-geweven herbruikbare boodschappenzak |
|---|---|
| Functie | opslag, promotie, winkelen |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Proefproef | 7 dagen |
| Kleur | CMYK |
| Washable | Yes |
|---|---|
| Material | PP |
| Size | SMALL/MEDIUM/Large/XXL |
| Handle Type | Double |
| Capacity | 20kg |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaaltype | PP-geweven met laminaat |
| Tipe sluiting | Ritssluiting, Knoop |
| Grootte van de zak | Op maat |
| Grootte | Verscheidene afmetingen beschikbaar |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Boodschap |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
| Afdichting en handvat | Grijpdoek |
| Aanpassing | Accepteer |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Bedrijven en winkels, kruidenierswaren |
| Gebruik | Bevordering, Supermarkt, Kruidenierswinkel |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Oppervlaktebehandelingen | Gravure drukwerk |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Bedrijf & Winkelen |
| Gebruik | Promotie, supermarkt, supermarkt, tentoonstelling |
| Materiaalstructuur | PP |
| Type zak | Geweven zak |
| Type handvat | Dubbel. |
|---|---|
| Wasbaar | - Ja, dat klopt. |
| Kleur | CMYK of panton kleur |
| Capaciteit | 20 kg |
| Materiaal | PP |
| Verpakking | Doos/pp Verpakking |
|---|---|
| Sleutel | NIET-GEWEVEN ZAK |
| Duurzaam | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht van de weefsel | 100 g tot 180 g |
| Vlies | Opvouwbare handgreep |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Herbruikbaar | - Ja, dat klopt. |
| Type zak | Tote bag |
| Op maat gemaakt ontwerp | Beschikbaar |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |